KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16655372
nr 1665 5372
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "Att vara eller inte vara". Signerad S-G-Son. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:41:33
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson